Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Вибір редакції

Чи отримуватимуть військовослужбовці за контрактом грошову компенсацію за винайм житла?

12 лютого 2018
Переглядів: 95
Коментарів: 0
Версія для друку
Чи отримуватимуть військовослужбовці за контрактом грошову компенсацію за винайм житла?

Верховна Рада підтримала законопроект № 5027 від 12.08.2016 «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Законодавчим актом запроваджено виплату компенсації за піднайм (найом) жилого приміщення для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом (у разі відсутності можливості їх розміщення в спеціально пристосованих казармах або у сімейних гуртожитках).

Раніше така грошова компенсація виплачувалась особам офіцерського складу, які перебувають на квартирному обліку та курсантам, які мають сім’ї. Механізм виплати компенсації, а також її граничний розмір визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 450.

Конкретний розмір компенсації визначається щорічно керівниками відомств, до складу Яких входять військовослужбовців. Зокрема для військовослужбовців Збройних Сил України наказом Міністерства оборони України № 88 від 09.02.2017 на 2017 рік були визначені такі розміри компенсації:

у місті Київ - 3000 грн. на місяць;

в обласних пунктах - 2250 грн. на місяць;

в інших населених пунктах - 1500 грн. на місяць.

При цьому військовослужбовцям за наявності в них трьох і більше членів сім'ї зазначені розміри збільшуються в 1,5 рази.


Думка редакції "Військової панорами" може не співпадати з точкою зору автора публікації.

  
Шановний відвідувач, Ви увішли на сайт як незареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватися чи увійти на сайт під своїм ім`ям.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.